Şartlar ve Koşullar

Sipariş ve Teslimat Şartları

1.   Müşteri, tercih ettiği Google yorum, Google yorum koruma, Google maps seo, zomato veya foursquare yorum ürününü sepetine ekler.

2.   Kredi kartıyla sipariş ödemesini yaptığı andan itibaren sipariş geçerlilik kazanmış olur.

3.   Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi seçeneğini tercih eden müşteri, sipariş sırasında kendisine verilen sipariş numarasını, banka transferi açıklama alanına yazarak en geç sonraki iş günü akşamına kadar yukarıda bilgisini paylaştığımız banka hesabımıza ödemesini yapması gerekir. Ödemesi zamanında yapılan sipariş geçerlilik kazanır, ödemesi zamanında yapılmayan sipariş iptal edilir.

4.   Bir siparişdeki yorum sayısı bir harita için geçerlidir, iki farklı haritaya paylaştırılamaz. 

5.   İki farklı harita için sipariş verilebilmesi için sepetinize her iki haritanız için tercih ettiğiniz ürünü ayrı ayrı eklemelisiniz.

6.   Tüm ürünlerde yapılacak yorumlar tarafımızca hazırlanır ancak yorumları kendisi göndermek isteyen müşterilerimiz yapılması istenilen yorumları sipariş@datayorum.com adresine gönderilene kadar yorum işlemi başlamaz. 

7.   Müşteri yorum yapılacak, yorum koruma hizmeti verilecek ya da Google maps seo hizmeti verilecek olan işletme linkini siparişi sırasında bildirmeli ya da sipariş@datayorum.com  e-posta adresimize yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. İşletme bilgisinin yanlış verildiği durumlarda hatalı işletmeye yapılan yorumların mesuliyeti müşteriye aittir ve bu durum dolayısıyla ücret adesi ya da telafi yorum yapılmaz.

8.   Son teslim tarihine kadar sipariş verilen adet kadar Google, zomato ya da foursquare yorumu yapılamamışsa, eksik olan yorumların ücreti hesaplanarak müşteriye iadesi yapılır.

9.   Sipariş başarılı bir şekilde teslim edildikten sonra, müşteri ile paylaşılan sipariş sayfasının erişimi müşteri için kesilir.

Google, zomato ve foursquare Yorumu ve Yorum Yapan Profillerimizin Özellikleri

1.   Yorumlarınız her biri farklı profiller kullanılarak yapılır.

2.   Yorum yapan profillerimizin tamamı profil fotoğraflıdır.

3.   Yorumlarınızın her biri Türkiye lokasyonlu farklı İP adresleri ile yazılır.

4.   Yorumlarınızın organik (doğal) görünmesi için günlük ortalama 4-5 yorum yazmak suretiyle yorumlarınız yapılır.

5.   Her gün yorum yapılma garantisi verilmez. Yorum yapılmayan bir gün olduğunda sonraki günlerde bu eksiklik tarafımızdan telafi edilir.

6.   Ürün siparişi sırasında yorum yapacak profilleri sadece kadın, sadece erkek ya da karışık olarak seçebilirsiniz.

7.   Yorumlarımız Google firmasının maps yorum bölümünü kapatma kararı ya da maps sistemini komple kaldırmadığı sürece silinmez.

Müşteri Sorumlulukları

1.   Gerek duyulduğunda müşteriyle iletişime geçebilmemiz için müşteri sipariş sırasında girdiği kişisel bilgilerinden Ad-Soyad, E-posta ve Cep Telefonu bilgisini doğru belirtmek zorundadır.

2.   Müşteri; Google maps seo, Google yorum koruma, Google, zomato ya da foursquare yorumu siparişi verdiğinde, hizmet tamamlanıp teslim edilene kadar başka bir firma ya da kişiye aynı hizmetten sipariş vermeyeceğini taahhüt eder.

3.   Sipariş verdiği Google maps seo, Google yorum koruma, Google, zomato ya da foursquare yorumuna ait ödeme tutarını kredi kartıyla ya da banka havalesi ile ödemediği sürece siparişi işleme alınmayacağını kabul eder.

4.   Müşteri; sipariş verdiği yorum paketine ait ürün özelliklerini okuyup, anladığını kabul eder.

5.   Müşteri; yorumların yapılmasını istediği harita bilgisini, siparişi sırasında bildirmemişse ya da yanlış bildirmişse, doğru adres bilgisini yazılı olarak [email protected]  e-posta adresimize bildirmekle yükümlüdür.

6.   Müşteri; Google maps seo çalışmasının sıralamasında çalışma başlamadan önceki sıralamasına göre yükseliş olacağını ancak sıralama garantisi verilemeyeceğini kabul eder.

Sipariş İptal Şartları

·         Ödemesi yapılan ama henüz yorumlama işlemi başlamamış siparişlerde müşteri siparişini iptal edebilir ve ödemesini 15 gün içinde geri alabilir.

·         Yorum, yorum koruma veya Google maps seo işlemi başlamış siparişlerde sipariş iptal edilemez, yarıda kesilemez.

·         Ödemesi banka havalesi ile yapılacağı belirtilen siparişlerde, ilgili ödeme tutarı siparişin verildiği sonraki iş günü akşamına kadar yapılmazsa sipariş iptal edilmiş kabul edilir.


Datayorum.com bu şart ve koşullarda değişiklik yapabilir.